Avon proti rakovině prsu

Avon Cosmetics je významná mezinárodní kosmetická společnost, která se výrazně podílí na boji proti rakovině prsu po celém světě. V České republice patří rakovina prsu k nejrozšířenějšímu nádorovému onemocnění žen a Avon ČR již několik let realizuje projekt Avon proti rakovině prsu.

Finanční prostředky se získávají prodejem produktů s růžovou stužkou, finance putují na konto Avon proti rakovině prsu a z něj jsou sponzorovány následující aktivity:

  • Projekt Ženy ženám - umožňuje ženám starším 30 let preventivní mamografické či sonografické vyšetření prsu zdarma.
  • Avon Linka proti rakovině prsu - na čísle 800 180 880 dostanete bezplatně odborné rady na téma rakovina prsu a její prevence.
  • Mediální kampaně každoročně upozorňují ženy na problematiku rakoviny a její prevenci.
  • Avon hradí výrobu a distribuci informačních letáků určených pro návštěvnice odborných screeningových a gynekologických pracovišť.
  • Avon spolupracuje s pacientskými a odbornými organizacemi a asociacemi z oblasti prevence rakoviny prsu a přispívá na jejich činnost.

Každých 5 hodin zemře v České republice jedna žena na rakovinu prsu

Koncem ledna 2006 byla odstartována nová mediální kampaň na podporu boje proti rakovině prsu. Zaměřuje se na dvě oblasti:

  • prevence „Objednejte se na vyšetření včas
  • výběr finančních prostředků, které budou použity na boj proti rakovině prsu „Pomozte nám to změnit“.

Jak se můžete zapojit i Vy?

Jednoduše – kupte náramek a těmito finančními prostředky přispějete na boj proti rakovině. Ráda Vám tento náramek objednám, stačí mě kontaktovat.

Přečtěte si více informací o konkrétních aktivitách společnosti Avon v této oblasti a o prodávaných symbolech.


© 2005–2010 Avon Lady/Avon Gentleman - Lenka Konvičná - Design: WebConsult.cz